Тетяна Левківська

Психолог, спеціаліст по роботі з психосоматикою, член асоціації психосоматики репродуктивної перинатальної психології, гіпнотерапевт, регресолог, майстер методу
Time Line Healing (США).


Ліцензований фасилітатор методики Access Bars, практики Body Process школи Access Consiousness, CFMW.

Автор, ведуча та навчаючий тренер унікальної трансформаційної гри Integra Game.

Засновниця простору Access HUB і просто щаслива жінка,
що йде шляхом свого призначення.
Бачення
Якщо ви заглянули на мою сторінку, значить у вашому житті повіяв вітер змін - добрий і ласкавий, який м'яко супроводжує вас у потоці життя, а можливо - бурхливий ураган, який підштовхує до важливих змін та тотального перезавантаження. Так чи інакше, я рада вітати вас у цьому просторі.

Простір та проект Access HUB народився з моєї глибокої віри в те, що кожна людина є творцем свого життя, і її реальність – це результат її власного вибору та творчості. Світ, у якому ми живемо не добрий і не поганий, не добрий і не ворожий, не світлий і не темний. Він такий, яким ми його обираємо бачимо. Він – відображення нашого внутрішнього світу. І кожну мить свого життя ми самі обираємо своєю свідомістю себе, своє оточення, життєві обставини та ситуації, які проживаємо. Хочете змінити зовнішній світ - почніть зі свого внутрішнього!

Про мій шлях
Мені вдалося пройти:
 • Від питання "За що?" до питання "Заради чого більшого?" та "Що ще можливо?"
 • Від стану безсилля та відсутності інтересу до життя до усвідомлення – "Я творець своєї реальності".
 • Від опори на чужі знання до з'єднання зі своїм внутрішнім першоджерелом.
 • Від стародавніх вчень та систем самопізнання до гармонійного поєднання їх із сучасними прогресивними психотехнологіями.
 • Від книжкового теоретика до практики та реальних результатів.
 • Від розвитку через біль та уроки до виходу у нову програму - створення бажаного життя через легкість та безмежні можливості.
Якщо вдалося одному, значить це доступно і тобі!
Про мій досвід
 • Час та географія
  Понад 15 років безперервних особистих досліджень та "перепрошивки" внутрішніх програм. Понад 11 років роботи з людьми в індивідуальному та груповому форматі по всьому світу (Україна, Росія, Німеччина, Латвія, Велика Британія, Голландія, Австрія, США)
  01
 • Діяльність та результати
  Провела більше 87 інтенсивних індивідуальних та групових програм тривалістю від 7 днів до 2 місяців, за результатами яких люди завершили роки пошуків та "ходіння по муках" і нарешті отримали свої круті результати.
  02
 • Авторство
  Автор унікальної трансформаційної гри Integra Game. Автор технології реалізації бажань "Еннеаедр мрії" та тренінгу "Калейдоскоп бажань".
  Пишу книгу про Силу Подяки.
  Створюю ефективні персональні та групові програми.
  03
ОСНОВНІ ТЕМИ
з якими я працюю в індивідуальному консультуванні та тренінгових програмах:
 • Минуле як ресурс
  - Зцілення травматичного досвіду.
  - Звільнення від образ та почуття провини.Трансформація страхів та хибних переконань.
  - Завершення колишніх відносин, зв'язків та прив'язок. Вихід з аб'юзивних чи токсичних стосунків.

 • Теперішнє як вибір
  - Пошук внутрішнього ресурсу та відновлення своєї внутрішньої цілісності.
  - Усунення різних форм залежностей від людей, речовин та шкідливих звичок.
  - Безумовне прийняття себе.
  - Поліпшення взаємовідносин із близькими.
 • Майбутнє як можливість
  - Робота з майбутніми часовими лініями: від мрії до реальності.
  - Створення бажаного за допомогою унікальної авторської технології "Еннеаедр мрії".
  - Розкриття свого внутрішнього голосу, особистого потенціалу та, як наслідок, самореалізація.
  - Створення відносин, яких ви гідні.

 • Психосоматика та Здоровя
  - Більшість проблем із тілом – результат роботи розуму, тобто має психосоматичний компонент. Вчимося чути та слухати голос тіла, бути в контакті з ним. Усуваємо тілесні блоки.
  - Робота з першопричиною ваших захворювань та нездужань та усунення їх.
  - Усунення наслідків стресу та травматичних подій, зафіксованих у тілі.
  - Входження у стан потоку, повернення свободи та легкості буття.

Записатися на консультацію
Моє завдання – поділитися ефективними інструментами, які стануть драйверами ваших змін та допоможуть прийти до кращої версії себе. Супроводжувати вас в процесі, коли ви використовуєте свій власний потенціал, проходите процес зцілення, знаходите внутрішню цілісність, робите своє життя більш гармонійним.
Рада бути вам корисною!
ФОРМАТИ роботи
Записатися на консультацію
Передзвоніть мені для уточнення деталей та погодження зручної для вас дати
НАВЧАННЯ СПЕЦІАЛІСТІВ ДОПОМАГАЮЧОЇ ПРОФЕСІЇ
Якщо ви відчуваєте потенціал і бажання допомагати людям і шукаєте ефективний інструмент, ви можете вибрати сертифікацію в одному або декількох напрямках.
Практик Access Bars
Навчання методу по роботи зі свідомістю людини через тіло. Зокрема, за допомогою впливу на 32 крапки на голові (Бари).

Після проходження класу Access Bars ви отримуєте сертифікат Access Bars Practitioner з реєстрацією на офіційному сайті Access Conciousness та можете застосовувати техніки на собі та близьких, а також розпочати свою приватну практику, проводячи сесії на комерційній основі.
Детальніше
Ігропрактик та ведучий гры Integra Game
Ігропрактика - це не просто частина глобального тренду, але й ефективний спосіб допомогти людині підвищити рівень свідомості, впоратися з проблемою, зарядитися енергією, зрозуміти свої справжні цілі та бажання, прийняти необхідні рішення.
Тут ви можете стати сертифікованим ведучим унікальної авторської трансформаційної гри Integra Game.
Детальніше
Що говорять клієнти
Інна
Таня прекрасний провідник у світ несвідомого свідомим чином! Цінність роботи з Тетяною для мене багато в чому, але наголосити хотілося б на тому, що вона змушує мене працювати самій, не дає готових рішень, а змушує йти, шукати, відчувати і просуватися до своїх відповідей, знаходити свої відповіді самому. Навіть якщо це глухий кут, темрява, але під чуйним супроводом Тані знаходяться відповіді, з'являється світло в кінці тунелю і можна перейти ще на один щабель. Я дуже вдячна за цей досвід та зустріч!

Христина
Працювали з проблемою "покинутості та непотрібності". На 1 зустрічі Тетяна сказала фразу, яка вселила в мене, повну розпачу та "невизнаним батьком" немовлям на руках, надію! "Мені здається, ваша історія матиме ще продовження. Вона не закінчена", - це було сказано так, що захотілося жити! У ході роботи, Тетяна вмотивувала мене на впізнавання себе, своїх потреб та своїх "страхів та тарганів". Трансформація йшла дуже м'яко та поступово.
Ми з'ясували звідки ці страхи і провели "переродження" - моє власне народження в коханні та бажаною дитиною. Завдання, які давала Тетяна, допомогли мені переглянути свої помилкові переконання.

Чітко, м'яко, зі змінами, - так я можу охарактеризувати роботу з Тетяною. Дуже приємно працювати. Ще хочу додати, що Тетяна має не тільки знання, а й Душу. І це відчувається на кожній консультації. Робота – результат. Дякую ❤️
Анжела
Хочу подякувати Тетяні, яка чудовим чином допомогла мені усвідомити і вийти на справжню причину моїх проблем стосунків із чоловіком, позбутися хибних переконань та змінити сприйняття моєї життєвої ситуації. Мені дуже сподобалася атмосфера гри. У процесі гри я відчувала сильні емоційні почуття, які в процесі гри допомогли мені виявити, усвідомити і позбутися негативних переконань та образ на чоловіка. Я зрозуміла, що прощати це вигідно для себе. Мої колишні образи вже привели мене до того, що болі в тілі не давали мені жити нормально. Я працювала зі спеціалістом із психосоматики до цього, за допомогою кінезіології. Але саме моє глибоке усвідомлення причин цих проблем зі мною, опрацювання хибних переконань, які заважали мені жити, робота всередині мене... все це значно полегшило мій душевний і фізичний стан. Хочеться подякувати Тетяні за професіоналізм, за працю, за енергію! 🙏💖💖💖 В результаті я відчула радість, вдячність, щастя, бажання творити та свободу. Мій стан жертви трансформувався. В результаті настало просвітлення та полегшення. Це однозначно! Дякую вам сердечно! 🙏🙏🙏💖💖💖
Олена
Моє знайомство з Танею відбулося чотири роки тому, коли я відчула готовність до глобальних змін у житті і душа повела мене назустріч собі. Спочатку ми працювали на виїзних тренінгах та семінарах, а тепер продовжуємо індивідуальну роботу. Можу з упевненістю сказати, що найсерйозніші кроки та вирішення важких ситуацій відбуваються для мене м'якше, швидше та впевненіше з Таніною допомогою та підказкою! У нашій роботі мені дуже подобається системний та глибокий підхід. Щоразу я відчуваю, як знаходжу впевненість і ясність. Завдяки нашій роботі, я нарешті зважилася на важливі та довгоочікувані зміни у сімейному та професійному житті. І тепер, навіть у найважчі моменти, я вчуся приймати себе і світ без образ і звинувачень. Моє життя змінюється на краще і я точно знаю, що я в надійних руках. Я дуже вдячна Тані за кожну зустріч, глибинну роботу, за дуже важливу та своєчасну підтримку!
Оксана
Якоїсь миті я спіймала себе на тому, що живу не своїм життям, а інтересами своєї сім'ї. Ми їли, дивилися фільми, слухали музику та планували дозвілля так, як цього хотів хтось із членів родини. Свою місію я бачила у тому, щоб усім було комфортно. Коли прийшла до Тані, то важко відповісти на запитання, що мені подобається. Особисто мені. Справді, подобається, а не просто норм. Під чуйним та ніжним керівництвом я почала знайомство із собою. Впізнавати та відловлювати свої бажання, озвучувати їх, не відчуваючи себе при цьому егоїсткою. Задовольняти їх. А невдовзі після нашої роботи я вийшла на роботу (цікаву та захоплюючу). Не можу сказати, що я сильно змінилася, але близькі спочатку були в шоці. Зараз вчимося зважати на бажання і інтереси всіх :). А я продовжую вчитися прислухатися до себе та любити себе. Дякую!
Юля
Я працювала з Тетяною з кількох важливих для мене питань: мотивація професійного розвитку, вибір напряму діяльності у період перекваліфікації, фінансові труднощі, особисті стосунки. Щоразу під час наших консультацій, Таня пропонувала мені варіанти рішень, давала практичні завдання, виконуючи які я одразу бачила помітні покращення у всіх перерахованих сферах. Всі відповіді, звичайно, вже є всередині нас, але в переживаннях і сумнівах ми їх не бачимо. Саме в такі моменти важливо звернутися до фахівця за ключем для вирішення життєвих завдань. Мені дуже пощастило, що я знайшла свого психолога і знаю, де отримати кваліфіковану допомогу. Важливо, що вже під час першої зустрічі у вас будуть інструменти для рішень, а іноді друга, потрібна вже щоб поділитися своїми результатами 💜
Якщо ви ходите стати організатором класів у вашому місті або зацікавлені у співпраці, зв'яжіться зі мною!
Контакти
Tel.: +380976750277
Адреса: вул. Басейна, 11Б, м. Київ
Email: tetiana.telesh@gmail.com.com
Website: www.access-hub.com.ua
Стежте за мною в соцмережах та
в моєму каналі Телеграм
Made on
Tilda